Історія каналізації

Світ поступово розвивається. Буквально недавно необхідно було полювати на мамонтів і користуватися природною красою заростей і селом, а сьогодні ми йдемо в магазини за покупками і створюємо з величезними дзеркалами туалетні кімнати. Важко уявити скільки за цими раковинами і туалетами ховається складної системи різних каналізаційних насосних станцій і великої кількості очисних споруд, а також станції, які біологічно очищають стічні води. Ці системи не молоді і мають велику історію, яка бере свій початок від 2500-5000 років тому з Вавилону, Мохенджодаро, Єгипту та Риму.

Була дуже цікава знахідка під час розкопок міста Ефеса, в якому знаходився храм Артеміди, недалеко від вулиці жерців археологами був виявлений громадський туалет. За мармуровими пісуарами була канавка. По ній відходи текли в резервуар під землею і там скупчувалися. Чистився цей резервуар в міру потреби.

Рим мав більш складну систему каналізації. Досить серйозною була конструкція по зливу і подачі води. Вона складалася з акведуків і труб. За допомогою помп закачували воду, а стоки спрямовані були у водойми. Стародавній Рим використовував досить примітивні насосні станції для каналізації, а також грунтову очистку води. Погружний насос був створений досить давно. У 1947 році Енглессон, який був інженером компанії «Flygt» розробив абсолютно новий прототип погружного дренажного насоса. Він став революційним відкриттям свого часу.

Насосний агрегат, як і система каналізації здатна забезпечувати життєдіяльність місця поселення людей, є центром насосної станції каналізації. Він дозволяє забезпечити повне функціонування системи. Такі станції поширилися повсюдно, тому що це досить зручно і надійно.

Ми пропонуємо надання сантехнічних послуг для вирішення проблем з каналізацією по Львову і за його межами за доступними цінами.

Робити відповідально - це те що ми вміємо!