Електромеханічний метод прочистки

Якщо мова йде про максимально можливе відновлення діаметра труб від затверділих відкладень, на довгій ділянці труби з великою кількістю поворотів і відводів, тоді потрібний електромеханічний метод прочистки труб.
При електромеханічному методі прочистки каналізації, на відміну від гідродинамічного методу, руйнування відкладень відбувається за рахунок обертання сталевої спіралі зі спеціальними насадками на кінці.

1 (1)

Тип насадки на спіралі може бути різною, залежно від діаметра труби і довжини ділянки та характеру забиття. Електромеханічний метод прочищення каналізації в основному застосовується для очищення каналізації всередині будинку, де є небезпека затоплення сусідів знизу і немає можливості пройти кілька поворотів в трубах під час гідродинамічного очищення.
Електромеханічний метод прочищення каналізації дозволяє подрібнювати кристалізовані жирові відкладення в трубах, що є причиною забиття, (особливо на ділянках труб які сполучають центральний каналізаційний стояк та кухонну мийку чи посудомийну машину), діставати ганчір’я та інші предмети особистої гігієни та ін.

Робити відповідально - це те що ми вміємо!