Статті

23

Забилась каналізація на кухні


Рано чи пізно кожна людина стикається із ситуацією коли вода у кухонній мийці чи ванні дуже повільно стікає або ж і зовсім не стікає. Причина очевидна ! У Вас забилась каналізація. Що робити ???

Виходи із цієї ситуації є два. Перший – звернутись до професіоналів, які швидко усунуть Вашу проблему, збережуть Ваші нерви та нададуть кваліфіковані поради, щодо правильного профілактичного догляду за каналізаційною системою, що в подальшому дасть Вам змогу уникати подібних ситуацій.
Читати бiльше >>

4

Каналізація міста Львова


З самого початку існування Львова роль каналізації виконувала річка Полтва з її великими і малими притоками. Навіть в середині XIX в. люди не придумали нічого кращого, як використовувати природну систему річки та її приток для створення каналізації вже в сучасному розумінні цього слова.

Причиною цього стала руйнівна активність річки під час весняних паводків і великих злив, а також людський фактор, коли забудовувалися території, звідки витікали джерела Полтви, відповідно, її рівень зн
Читати бiльше >>

2

Історія Львівського водопроводу


Львів розташований на Головному Європейському вододілі, тому проблема водопостачання для міста існує вже понад 600 років. Зі зростанням міста, зокрема його людності і виробничого потенціалу, з’явилася значно більша потреба у технологічній і питній воді. Саме це змушувало львів’ян шукати шляхи вирішення цієї проблеми. На наш погляд, дослідження ретроспективних проблем формування львівської водопровідної системи є досить актуальним.
Читати бiльше >>

3

Історія каналізації


Світ поступово розвивається. Буквально недавно необхідно було полювати на мамонтів і користуватися природною красою заростей і селом, а сьогодні ми йдемо в магазини за покупками і створюємо з величезними дзеркалами туалетні кімнати. Важко уявити скільки за цими раковинами і туалетами ховається складної системи різних каналізаційних насосних станцій і великої кількості очисних споруд, а також станції, які біологічно очищають стічні води. Ці системи не молоді і мають велику історію, яка бере свій початок від 2500-5000 років тому з Вавилону, Мохенджодаро, Єгипту та Риму.
Читати бiльше >>

Робити відповідально - це те що ми вміємо!